Кошик
383 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Дрібнички зі всього світу для Вас та Вашого комфорту!Придбати!
Все для Вашого комфорту!
+38 068 288-88-26

Ручні дискові пилки

Призначення ручної дискової пили

Це інструменти, які призначені для розпилювання заготовок з деревини та похідних від неї матеріалів. Ручні дискові пилки використовують, в основному, в столярній справі для обрізки, для поздовжнього розпилювання дощок, ДСП, ДВП. На низьких оборотах пилки можна використовувати для розпилу пластику. За своєю суттю, ручні дискові пилки - це ті ж циркулярки, але утримуються за допомогою рук.

Типи дискових пилок

Дискові ручні пилки бувають побутові і професійні.

Основні характеристики дискової ручної пилки - це глибина пропила, діаметр диска, міцність самого полотна, кількість обертів і споживана потужність.

До побутових ручним дисковим пил відносять пилки потужністю до Потужність 1400 Вт. Зазвичай вони працюють від мережі 220 Вт. До професійних відносять пилки потужністю 1500 Вт і більше. Професійні пили можуть працювати від мережі 220 Вт так і мережі 380 Вт, в залежності від марки.

Відмінність побутового інструменту від професійного в тому, що перший придатний для періодичного і нетривалого використання, тоді як другі спеціально сконструйовані для тривалих і частих навантажень. Для більш наочного прикладу, пилі потужністю 1,2 кВт, наприклад, важко буде впоратися з дошками, які мають у своїй структурі сучки. У той же час потужна пила від 1,5 кВт, без утруднень вирішить цю задачу.

З причини того, що пила дискова циркулярна ручна відноситься до інструментів підвищеної небезпеки, диск повинен обов'язково мати спеціальний захисний кожух.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380682888826
  +380682888823
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  вул. Полковника Данила Нечая, 25, м. Тернопіль, Тернопільська область, Україна
 • Email:
  support@bigtorg.com
 • ICQ:
  161420626
 • Skype:
  BIGTORG_SHOP