Кошик
383 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Дрібнички зі всього світу для Вас та Вашого комфорту!Придбати!
Все для Вашого комфорту!
+38 068 288-88-26

Точильні верстати

Точильні верстати

Настільний точильний верстат - це справжній помічник будь-якого майстра, який допоможе швидко і легко впоратися з заточкою інструментів, зняттям іржі, шліфуванням і захисною обробкою різних поверхонь. Завдяки високій продуктивності і чудовим експлуатаційним характеристикам такі інструменти знайшли дуже широке застосування у виробництві і приватному господарстві. Його досить часто можна побачити на заводах, в автомайстерень і навіть в гаражі.
Різновиди електричного точила

Залежно від потужності і сфери застосування заточувальні верстати можуть бути професійними, напівпрофесійними або побутовими. Якщо ви плануєте використовувати пристрій не більше двох годин на день (щодня), то вам буде цілком достатньо побутового верстата. Для повноцінного робочого дня вам знадобитися професійне чавило, яке може експлуатуватися по 8 годин на день з двома невеликими перервами (15 хвилин).

Залежно від призначення можна виділити:

    Шліфувальні точильні верстати (універсальні чи вузькоспеціалізовані, здатні вирівняти / відточити будь-який вид поверхні);

    Точило для заточки ланцюгів (компактні машини, які дозволяють заточити ланцюга для бензопил);

    Верстати для заточування свердел.

Стандартні точильні верстати мають традиційну конструкцію з двома колами (крупно-і дрібнозернистим), розташованими паралельно один до одного. В окремих вузькоспеціалізованих моделях кола можуть розташовуватися під прямим кутом.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380682888826
  +380682888823
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  вул. Полковника Данила Нечая, 25, м. Тернопіль, Тернопільська область, Україна
 • Email:
  support@bigtorg.com
 • ICQ:
  161420626
 • Skype:
  BIGTORG_SHOP