Кошик
383 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Дрібнички зі всього світу для Вас та Вашого комфорту!Придбати!
Все для Вашого комфорту!
+38 068 288-88-26

Насоси дренажні

Застосування дренажних насосів

Дренажні насоси призначені для перекачування як чистої, так і брудної води. Застосовують для викачування води із затоплених підвалів або інших затоплених об'єктів, канав, котлованів або басейнів. Широко використовують в садівництві для забезпечення циркуляції штучних струмків, фонтанів і водоспадів. Також є варіанти дренажного насоса для каналізації, він може перекачувати стоки. Також знайшли застосування для водопостачання, але при цьому необхідно враховувати висоту подачі води і той тиск, який ви бажаєте отримати. Деякі дренажні насоси не здатні впоратися з цим завданням на увазі особливостей своєї конструкції.

Типи дренажних насосів

За способом установки бувають поверхневими і зануреними. Занурювальні дренажні насоси найчастіше застосовуються в побуті, а поверхневі для перекачування промислових обсягів води, наприклад під час повені.

З вибором насоса дуже просто визначитися. Необхідно чітко розуміти те, що і який обсяг води ви збираєтеся перекачувати; це буде чиста вода, або вода з включеннями; який об'єм; яка глибина і висота подачі; особливості рельєфу. Чим вище здатність насоса перекачати за одиницю часу 1 куб води, тим швидше ви позбудетеся від непотрібної води. Напір показує, на яку висоту він здатний підняти воду. Напір вимірюється в м.


Зазвичай дренажні насоси мають низький показник подачі. Співвідношення горизонталі і вертикалі подачі води становить 1:10.

Дренажний насос для каналізації виготовляють з нержавіючої сталі, чавуну або пластику. Найдоступнішими за ціною вважаються пластикові насоси. Але не дивлячись на це вони цілком добре себе зарекомендували. Вони легкі і можуть перекачати воду з включеннями до 2 см. Сталеві та чавунні в свою чергу більш витривалі, але зазвичай можуть впоратися з включеннями до 10 мм.

Насоси з металевим або чавунним корпусом здатні впоратися з водою до + 50С, тоді як пластикові не придатні для такої операціі.Любие дренажні насоси прості в установці, підключенні і експлуатації.

Дренажні заглибні насоси повинні мати спеціальний поплавець, який автоматично припиняє роботу насоса, коли падає рівень води. При викачуванні брудної води не слід погружной дренажний насос встановлювати на дно, його слід закріпити на поверхні, так як в першому випадку насос через забруднення мулом може вийти з ладу.

При пупку дренажного насоса необхідно вивчити, на що здатний насос. Пам'ятайте, що чистої вважається вода з включеннями до 0,5 см а брудною до 35 мм.

За способом роботи дренажні насоси найчастіше бувають відцентровими та віяловими.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380682888826
  +380682888823
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  вул. Полковника Данила Нечая, 25, м. Тернопіль, Тернопільська область, Україна
 • Email:
  support@bigtorg.com
 • ICQ:
  161420626
 • Skype:
  BIGTORG_SHOP