Кошик
383 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Дрібнички зі всього світу для Вас та Вашого комфорту!Придбати!
Все для Вашого комфорту!
+38 068 288-88-26

Крапельний полив

Застосування крапельного поливу

Застосування крапельного поливу для огородаКапельний полив - це система зрошення, яка призначена для точкової підживлення вологою рослин, дерев. Використовується цей спосіб як правило в теплицях або на невеликих дачних ділянках, але також може застосовуватися в саду, на клумбах, в городі. Він досить економічний, оскільки вода проникає відразу в кореневу систему рослини і не витратиться на зайве зволоження грунту навколо неї. Використовувати такий тип поливу на великих ділянках вкрай проблематично, оскільки для кожної грядки потрібно використовувати окремий шланг, крізь який просочуються краплі води. Цей спосіб хороший тільки на невеликих ділянках.

Що потрібно для краплинного поливу на ділянці

Щоб організувати точковий полив в теплиці або в городі, мало мати необхідну кількість спеціальних стрічок (шлангів). Також може знадобиться безліч інших комплектуючих: заглушки, ніпеля, крани, з'єднання, трійник, інжектор для рідких добрив, коліно. У деяких випадках сюди також може входити насос, фільтр для води, ємність (бочка або бак).

Стрічки виготовляються з міцного хімічного складу (поліетилен або інший схожий по міцності матеріал), який стійкий до впливу добрив та інших можливих домішок. Цей важливий елемент має певну кількість отворів (крапельниць), яке, як правило вказується на упаковці. Наприклад, можна вибрати стрічку діаметром 16 мм і з відстанню між крапельницями 10, 20, 30 см. Важливо розташовувати труби ближче до коріння, щоб волога розподілялася ефективно, за призначенням.

Фільтр необхідний для того, щоб труба не засмічується домішками, які можуть знаходиться у воді, наприклад, іржа, пісок.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Контакти
 • Телефон:
  +380682888826
  +380682888823
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  вул. Полковника Данила Нечая, 25, м. Тернопіль, Тернопільська область, Україна
 • Email:
  support@bigtorg.com
 • ICQ:
  161420626
 • Skype:
  BIGTORG_SHOP