Кошик
383 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Дрібнички зі всього світу для Вас та Вашого комфорту!Придбати!
Все для Вашого комфорту!
+38 068 288-88-26

Котушки для шланга

Котушка для поливального шланга - це відмінний спосіб правильно організувати систему поливу, а також вберегти себе від перегинів і перекручування рукава в процесі експлуатації. Яка б не була довжина Гідрошланг, в намотуванні він завжди буде розташований акуратно і рівномірно. Це дозволить істотно продовжити термін його служби, а також забезпечити компактне і дбайливе зберігання.

Різновиди

Одним з перших критеріїв класифікації є діаметр конструкції. Чим довше ваш Гідрошланг, тим більший діаметр бобіни необхідно вибирати. В середньому пристрої підходять для намоток довжиною від 20 до 100 м.

Іншим не менш важливим моментом є мобільність. Намотування бувають стаціонарні (кріпляться до стіни або будь-який інший рівній поверхні) або переносні (можуть легко транспортуватися по території ділянки).

Залежно від параметрів сумісності, виділяють котушки для шлангів 1/2, котушки для шлангів 3/4 або 5/8.

Переваги використання

При поливі рослин або дачної ділянки користувачі нерідко стикаються з проблемою перегинів рукава, які негативно позначаються не тільки на робочому процесі, а й безпосередньо на самому обладнанні. Візок для шланга допоможе вам позбавитися від подібних проблем, і дозволить відчути багато інших переваг її використання.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380682888826
  +380682888823
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  вул. Полковника Данила Нечая, 25, м. Тернопіль, Тернопільська область, Україна
 • Email:
  support@bigtorg.com
 • ICQ:
  161420626
 • Skype:
  BIGTORG_SHOP