Кошик
192 відгуки
Дрібнички зі всього світу для Вас та Вашого комфорту!Придбати!
Все для Вашого комфорту!
+38 068 288-88-26
Якісні та недорогі засоби зв’язку відтепер в асортименті BIGTORG

Якісні та недорогі засоби зв’язку відтепер в асортименті BIGTORG

У магазині BIGTORG оновлення асортименту – відтепер у нас можна купити різноманітні засоби зв’язку, які можна використовувати у різних сферах життя...

20.03.18

Забезпечення чітким та безперебійним, синхронним зв’язком – першочергове завдання координатора групи, особливо якщо група працює в польових умовах, а учасники її перебувають на далекій відстані один від одного. У магазині BIGTORG оновлення асортименту – відтепер у нас можна купити різноманітні засоби зв’язкуякі можна використовувати у різних сферах життя.

Серед нових товарів он-лайн магазину значаться:

  • аналогові рації;

  • автомобільні радіостанції та рації;

  • радіостанції, рації Baofeng Баофенг»);

  • різноманітні аксесуари та запчастини (антени для рацій, гарнітури, дата-кабелі, додаткові акумулятори для рацій тощо).

Вони відрізняються між собою радіусом дії, робочою частотою, функціоналом та іншими параметрами.

Як і решта представленого товару на вітринах BIGTORG, портативні радіостанції та комплектуючі до них є дуже якісними. Ми ретельно перевіряємо продукцію, обираючи лише перевірених виробників, що надають гарантію на свої вироби.

Ми пропонуємо об’єктивну ціну на прилади, а також цікаві акції та знижки (за детальною інформацією звертайтеся до менеджерів). Завітавши до нас, Ви точно не залишитеся без покупки!

Рації та аксесуари Baofeng

Попередні новини
social-icon
Loading...