Зручний монтаж на DIN-рейку. Управління будь-якою потужністю навантаження через контактор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.03 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхня межа напруги | 220-280 В |
| Нижня межа напруги | 120-210 В |
| Основні розміри | 70×85×53 мм |
| Потужність напруги | 3500 ВА |
| Струм напруги | 16 А |
| Час відключення по верхній позначці | не більше 0,03 с |
| Час відключення по нижній позначці | не більше 1,20 с |
| Час затримки перед відключенням | 3–600 с |
- Ціна: 692 ₴


