Електрична рушникосушка "Юність" призначена для сушки рушників і інших текстильних виробів в домашніх умовах. Вона виготовлена з полірованої нержавіючої сталі (AISI 201), яка забезпечує максимально ефективну тепловіддачу. В корпус рушникосушки вмонтований карбоновий нагрівальний елемент. Він має дуже високі властивості міцності - його неможливо спалити, він не перегорає. Що стосується економії електроенергії, то на сьогоднішній день, економічніше і надійніше карбонової нитки матеріалів немає. Особливість моделі «Юність» - це дуги і скобоподібні перемички різних розмірів, з вбудованою в верхній частині додатковою полицею для рушників, діаметр труб Ø30х1,2 мм (стійки), Ø20х1,2мм (перемички). В даної рушникосушки на вилці живлення встановлено регулятор температури, який для зручності в монтажі, може бути розміщений з лівої або з правої сторони.
Комплектація:
|
Кріплення: дюбель-цвях - 6 * 40 - 4 шт |
| Вилка - 1шт |
| Паспорт - 1шт |
| Упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий) - 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deffi |
| Страна производитель | Украина |
| Количество секций | 10 |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 280 Вт |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Тип подключения | Боковое |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Нанесення порошкової фарби |
- Цена: 8 166 ₴


