Електрична рушникосушка «Lima» призначена для сушки рушників і інших текстильних виробів в домашніх умовах. Вона виготовлена з полірованої нержавіючої сталі (AISI 201), яка забезпечує максимально ефективну тепловіддачу. В корпус рушникосушки вмонтований карбоновий нагрівальний елемент. Він має дуже високі властивості міцності - його неможливо спалити, він не перегорає. Що стосується економії електроенергії, то на сьогоднішній день, економічніше і надійніше карбонової нитки матеріалів немає.
В даної рушникосушки вбудований мікропроцесорний контролер, завдяки якому ви можете задавати необхідну температуру, програмувати включення приладу в зручний для вас час і встановлювати необхідну кількість годин, протягом яких буде підтримуватися задана температура. Завдяки прямим перемичкам, об'єднаних в комбінації «Lima» виглядає елегантно і стримано. Ця модель легко впишеться у будь-який інтер'єр ванної кімнати.
Комплектація:
|
Кріплення: дюбель-цвях - 6 * 40 - 4 шт |
| Вилка - 1шт |
| Паспорт - 1шт |
| Упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий) - 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deffi |
| Страна производитель | Украина |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 150 Вт |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Тип подключения | Боковое |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Колір | Без покриття "Полірований" |
| Тип установки | Настенный |
- Цена: 9 662 ₴





