Замовляйте на сайті, пишіть круглодобово або дзвоніть з 16,00 до 24,00год на Viber +380982944105
В наявності Комплектуючі і системи кріплення для полікарбонату:торцевий профіль АПТ,торцевий профіль F-подібний АПТ профіль притискна кришка АПК, профіль база універсальний АПБ, коньковий профіль АПК, Стрічка алюмінієва для торців полікарбонату Перфорована і Неперфорована.
ТМ Oscar - це лінійка стільникового полікарбонату, що поєднує в собі простоту, надійність і довговічність.
Виробляється стільниковий полікарбонат ТМ Oscar із первинної сировини (це важливо, оскільки впливає на термін служби самого полікарбонату, його зовнішний вигляд, прозорість, чистоту та довговічність). Виробляється на новітніх італійських екструзійних лініях. Задля стійкості до дії сонячного ультрафіолетового випромінювання має захисний шар не менш як 40мкм.
Обирая стільниковий полікарбонат ТМ Oscar Standart - ви обираєте якість по доступній ціні.
Стільниковий полікарбонат 4мм прозорий відмінно підходить для накриття теплиць. Завдяки своїм теплоізоляційним властивостям, а також високою світлопропускною здатністю. Урожай у теплицях, накритих стільниковим полікарбонатом ТМ Oscar завжди відмінний.
Розмір листа 2100х6000мм.
Ціна за 1 лист 2633грн Площа листа 12,6 кв.м.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Сербия |
| Длина | 6000 мм |
| Защита от УФ-излучений | Да |
| Особенность цвета | Прозрачный |
| Плотность | 0.6 кг/м2 |
| Светопропускание | 89 % |
| Тип поликарбоната | Сотовый (ячеистый) |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 2100 мм |
- Цена: 221 ₴/кв.м


