Автомагнітола 1DIN MP5 4026UM
Автомагнітола 4062um — нова автомагнітола з можливістю відтворення не тільки файлів MP3, а й відео (є екран LCD 4.1''', відеовихід). Автомагнітола 4062um з дисплеєм 4.1" дюйма для перегляду відео у форматі 1080P (1920x108 Pixel) і якісним екраном.
Автомагнітола має всі функції для прослуховування і перегляду якісного аудіо та відео, так само в цій моделі є можливість під'єднання камери заднього огляду. RGB підсвітка.
Вбудовані роз'єми для 2 USB (один для флешки, а інший для заряджання телефона). Магнітола дасть змогу відтворювати музичні композиції з носійами місткістю до 32 гігабайтів.
Характеристики:
Дисплей: TFT, 4,1 дюйма.
Відтворення файлів: AVI/DVIX/MP4/МР3/Jpeg/WMA та ін.
Формат відео: 1080P (1920x108 Pixel).
USB-порт: версія 2.0, підтримка до 16 Гб пам'яті.
Стерео FM тюнер з автоскануванням.
Вимикання з автозапам'ятовуванням функцій тюнер і USB-режима.
Лінійний вихід RCA Відео та звук.
Аудіоформати: MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE.
Видео форматы: RM, RMVB, DVD(VOB), VCD(DAT), MP1, MP2, DIVX, XVID, MP4, H263, H264, FLV, 3GP, SWF, AVI, ASF, MJPEG.
Еквалайзер: є, Flat, Jazz, Rock, POP, Classic, LOUD.
Підсвітка кнопок: змінна, на вибір 6 кольорів.
Комплектація:
Автомагнітола.
Дроти з роз'ємами.
Пульт ДК.
Інструкція англійською.
Паковання.